Decyzją MKM Junak wszelkie informacje o wydażeniach klubowych od stycznia 2016r. przenosimy na nasz FanPage na Facebooka. Zachęcamy was do jego polubienia.

facebook


AKTUALNOŚCI:

Motomikołje 2015

Grudzień 2015r.

Tradycją już stało się że Junaki we wigilię Bożego Narodzenia na swoich żelaznych rumakach robią przejazd przez miasto następnie częstują najmłodszych i nietylko słodkościami. Tej atrakcji równie i w tym roku nie zabrakło.
Fotorelacja w Galerii


ZLOT 2015

Maj 2015r.

Jesteśmy już po zlocie, dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną atmosferę. Kolejny nasz zlot przechodzi do historii.
Zdjęcia dostępne są w Galerii


Przygotowania do VIII Zlotu

marzec 2015r.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na VIII Zlot Ogólny który odbędzię się w dniach 24-26.04.2015r. w OW Mierzyn k/Międzychodu. Oficjalny plakat z programem zlotu jest już dostępny tutaj TUTAJ


MOTOMIKOŁAJE 2014

24 grudzień 2014r.

Junaki, w stroje mikołajów przebrane jak co roku we wigilię Bożego Narodzenia rozdawały dzieciakom (i nie tylko) pyszne cukierki. Tak to leciało, a my wszystkim sympatykom MKM Junak życzymy wesołych świąt i Pomyślności w nowym roku. LwG!


Zakończenie sezonu i Kongres PRM

październik 2014r.

Sezon zakończyliśmy hucznie , jak widać, uczestniczyliśmy też w oficjalnym zakończeniu sezonu w Gorzowie Wielkopolskim. Czas odstawić maszyny do garażu, by w ciemne zimowe wieczory podpicować nasze stalowe konie co by nas nie zawiodły na trasie w przyszłym sezonie.
Jak co roku uczestniczyliśmy w Kongresie PRM.


XXVII Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów u Oldtimers Krotoszyn

22-24 sierpień 2014r.

Nie zabrakło nas również na jednym z najstarszych zlotów motocyklowych w Polsce. Oldtimersi jak zwykle stworzyli miłą atmosferę, przednią zabawę, i zaje... klimat. Za rok również wpadniemy. Focie.


X Zlot Jubileuszowy "na Soli" u Riders Club Inowrocław

07-06 lipiec 2014r.

Jak co roku tradycyjnie wybraliśmy się na zlot do zaprzyjaźnionego klubu by wraz z nimi uczestniczyć, bawić się i świętować na X zlocie organizowanym przez RCI. Działo się, działo wiele, zobaczcie.


Junaki w akcji

Maj-Czerwiec 2014r.

W okresie "między zlotowym" Junaki nie śpią, aktywnie uczestniczyli "w pikniku w przedszkolu" , "festynie rodzinnym w ogródku jordanowskim" , "festynie OSP w Łowyniu" i "festynie Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzychodzie" oraz w akcji "Podaruj dzieciom misia". Fotorelacje dostępne w naszej galerii.


VII Zlot Ogólny MKM JUNAK

25-27 kwietnia 2014r.

Kto był ten wie, kogo nie było niech żałuje a co się działo zobaczycie tu i tu i tu.


Media Patronat

Kwiecień 2014r.

Patronem Medialnym nad naszym zlotem został Portal Motogen

motogen


Przygotowania do zlotu

styczeń-marzec 2014r.

Prace przygotowawcze zostały zakończone. Mamy już oficjalny plakat zlotowy wszytsko jest dopięte na "przed-ostatni guzik" :).


II Międzychodzki Marsz Powstańczy

8-9.11.13r.

Jako mieszkańcy Wielkopolski całym klubem wzięliśmy czynny udział w Przemarszu przez Międzychód by oddać CZEŚĆ I CHWAŁĘ POWSTAŃCOM WIELKOPOLSKIM. ZDJĘCIA


Moto-Gwiazdory

24.12.13r.

We wigilie, jako Gwiazdory (z wielkopolskiego "Mikołaje") wsiedliśmy na swoje rumaki, przejeżdżając ulicami Międzychodu częstowaliśmy cukierkami. A tak to WYGLĄDAŁO


Kongres PRM

8-9.11.13r.

Kongres jak Kongres. Spotkaliśmy się, trochę my się integrowali, więcej rozmawiali, dużo dyskutowali. Da tych co chcą popatrzeć FOTKI


Sobotni wypad do "Mojito"

26.10.13r.

Junaki gromadzą się w restauracji, obgadując i opijając ważne rodzinno-klubowe sprawy. TUTAJ FOCIE


Pierwsza Międzychodzka Dziesiątka

31.08.13r.

W tym dniu odbył się pierwszy bieg na 10km po ulicach Międzychodu, Nasz klub wraz z klubem VAG PMI otwierał tą imprezę rundą honorową . Fotorelacja TUTAJ


XXVI Zlot KMCiW Krotoszyn 2013 u OLDTIMERS

16-18.08.13r.

Kolejny zlot zaliczony, Bardzo dziękujemy Oldtimersom za super imprezę i zajefajną atmosferę.  Zdjęcia TUTAJ


IX Zlot na Soli 2013 u RCI

5-7.07.13r.

Ekipa "Junaka" zagościła na zlocie u kolegów z Inowrocławia, oj działo się, działo, kto był ten wie, kto nie był niech żałuje. Fotki do oglądania TUTAJ


Miss Mokrego Podkoszulka zlotu 2013

Napisano dnia:10.04.13r.

Na tegorocznym zlocie odbędzie się konkurs na którym wybierzemy Miss Mokrego Podkoszulka VI zlotu MKM Junak. Wszystie panie nie tylko te zmotoryzowane zapraszamy gorąco do wygrania wartościowe nagrody.


Nowa odsłona naszej strony

Napisano dnia:29.03.13r.

Od dnia dzisiejszego mamy nową stronę klubową dzięki firmie Inter-Kom.


PROGRAM ZLOTU 2013 I NIEZBĘDNE INFORMACJE POD LINKIEM

Napisano dnia:25.03.13r.

Program zlotu, telefony do rezerwacji noclegów, itp


Junak Międzychód dostępny na Facebook'u

Napisano dnia:17.02.13r.

Od dnia dzisiejszego nasz klub jest na fejsie, wszystkich serdecznie zapraszamy na naszego fanpage'a